HAKKIMIZDA

Nuri Çetin ve ortakları tarafından Amasya’da 1977 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan firmamız, bitirdiği başarılı projeler sayesinde, sektördeki büyüme potansiyelini de gözönünde bulundurarak merkezini 1985 yılında İstanbul’a taşımıştır. 1992 yılına kadar yoğun bir şekilde inşaat faaliyetlerine devam eden firmamız, 1992 yılında “Çetinler İnşaat İthalat İhracaat ve Ticaret Ltd. Şti.” Ünvanlı firmamızı kurarak kurumsallaşmaya yönelik ilk adımı atmış olduk.

Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firmamız güçlü teknik altyapısı ve kalite odaklı hizmeti sayesinde inşaat sektörünün güvenilir firması olmuştur. Çetinler İnşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.

Firmamız sektördeki tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Firmamız, hedeflerine ulaşmak için kaliteden ödün vermeyen bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, ve üretim kaynaklarını geliştirmiştir.

Çetinler İnşaat, sektörde bulunduğu konumunu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarını toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştıran bir şirkettir.